Google Tag Manager (noscript) -->.

Zweden

AGVE AB
Askims Industriväg 9
436 34 Askim
ZWEDEN

Tel: +46 (0)31 7483900

Ulf Baumgardt

Directeur Verkoop & Marketing
+46 (0)702-276347
ulf.baumgardt@agve.se

Vladimir Stanisic

Directeur aftermarket verkoop
+46 (0)31-7483919
vladimir.stanisic@agve.se

Stefan Karlsson

Senior projectmanager
+46 (0)705-289670
stefan.karlsson@agve.se

Patrick Malocco

Projectmanager
+46 (0)735-358041
patrick.malocco@agve.se

Linda Svantesson

Financiën
+46 (0)31-7483902
linda.svantesson@agve.se

Eva Samuelsson

Reserveonderdelen bestellen en verzenden
+46 (0)70-2178101
eva.samuelsson@agve.se

Neem contact met ons op







    Maak
    je eerste stap

    AGV oplossingen leveren een sterk rendement op investering door efficiëntie, veiligheid en nauwkeurigheid.

    Neem contact op met je plaatselijke vertegenwoordiger en we helpen je de juiste oplossing voor jou te vinden en al je vragen te beantwoorden.

    Neem contact met ons op